Navštivte nás

Veronika si hraje :-)

Milé dámy,

podívejte se, jak je možné si pohrát s výzdobou nehtíků. Pomocí speciálních gelů je možné tvořit různé efekty. Když už vás přestane bavit francouzské zdobení nebo jedna barva, dá se i vkusně vymyslet jiná varianta zdobení. Zde se můžete inspirovat, jak nehtíky oživit pomocí třpytků a linek. Zvlášt v nadcházejícím období se hodí nehty upravit do vánočního a poté silvestrovského stylu 🙂

Zdobení gelových nehtůBarevné gelové nehtyGelové nehty ruce a nohy
12. listopadu 2014

Akce na říjen – omlazení za 20 minut za 999 Kč

omlazení

http://www.fymc.cz/sluzby/akcni-rijnova-nabidka/

1. října 2014

Přijďte s námi oslavit naše 2. narozeniny

narozeniny FYMC
4. září 2014

V hlavní roli kásné oči a nové spravedlivější nacenění

Prodloužené řasy Diamond Lashes

Připravili jsme pro Vás nové nacenění naší služby – prodloužení řas. Nový set, jehož aplikace trvá až tři hodiny podle počtu přírodních řas klintky stojí  3 490 Kč. V ceně je zahrnutý nový kartáček, kontrola, doplnění po desti dnech od aplikace nových řas a čistící pěna od Diamond Lashes. Čistící pěna je velice důležitá pro správnou hygienu a správnou péči o řasy.

Doplnění řas po 14 dnech stojí 550 Kč. Toto doplnění je výhodné pro zákaznice, které potřebují mít řasy stále husté a perfektní nebo pro zákaznice, kterým se zrovna řasy rychleji obměňují či byly na dovolené a řasy o něco více utrpěly např. díky jiným klimatickým podmínkám.

Doplnění řas po 3-4 týdech stojí 790 Kč. Toto doplnění je zpravidla nejvyhledávanější. V periodě 3-4 týdnů řasy vypadají ještě velice pekně, ale už je ten správný čas doplnit ty, které Vám dorostly.

Doplnění po 5-6 týdnech stojí 1 100 Kč. Řasy bývají velice vypadané, estetický efekt je velmi malý a délka doplnění se výrazně prodlužuje.

Doplnění po více jak 6 týdnů a 70% novách řas si účtujeme 2 500 Kč.

Používáme ty nejkrásnější a nejkvalitnější materály od Diamond Lashes. Řasy i lepidla jsou zdravotně nezávadné a prošly mnoha testy, takže vznik alergíí je omezen na minimum. 

11. srpna 2014

Srpnová akční nabídka

Letní kosmetika vhodná pro muže i ženy a pro všechny typy pleti. Rychlé ošetření hydratuje pokožku a poskytne relaxaci.

pánská kosmetika akce na srpen
4. srpna 2014

Červencová akce-liftingové ošetření očního okolí ke kosmetice zdarma

 

 

V průběhu celého července nabízíme ke kosmetice Exclusive navíc liftingové ošetření očního okolí v hodnotě 790 Kč.

Více na www.fymc.cz/sluzby/kosmetika/

4. července 2014

Kam chodí relaxovat Míša Ochotská?

Dočtete se v článku!

http://www.spy.cz/showbyznys/21905-ochotska-nesnasi-svoje-vrasky-kam-sla-na-zakrok

DSC_9950
2. června 2014

Nepřehlédnutelný a zářivý pohled s kamínky Swarovski

Oslňte svým pohledem a staňte se pro muže neodolatelná. Blýskněte se v práci či na párty. Nechte si nalepit kamínek na řasy, v okolí oka, obočí nebo tváře. Tato metoda se hodí pro různé příležitosti, ale i na běžné nošení. Zákaznice si vybere kamínky a jejich počet v oblíbené barvě či sladí k šatům na danou příležitost. Speciálním lepidlem se pak kamínek nalepí na řasu nebo pokožku. Na řase Swarovski kamínek vydrží déle, zpravidla až do vypadnutí řasy tj. 2-6 týdnů. Na kůži drží dobu kratší zhruba několik dní.

kamínky ve čtverci
31. května 2014

AKCE K 1. MÁJI

1. k novým prodlouženým řasám kosmetika Basic ZDARMA

2. k jakémukoli kosmetickému ošetření druhé za 50%

3. k hodinové masáži masáž chodidel zdarma

AKCE PLATÍ DO 8.5.

 

 

1. května 2014

Akce na duben – liftingová kosmetika za 999 Kč

Slide1
2. dubna 2014

Oči bez vrásek s botulotoxinem?

Botulotoxin je látka, která se hojně využívá k odstraňování mimických vrásek v oblasti okolo očí na na čele. Nejčastěji je využíván pro oblast okolo očí, čelo a glabellu (vráska mezi očima). Aplikuje se pomocí injekce pod kůži do svalu v požadované lokalitě. Jakmile účinek botulotoxinu pomine, k čemuž dochází v horizontu 3-6 měsíců, sval se začne hýbat znovu a vrásky se opět objeví. 

I po aplikaci botulotoxinu je však nutné pravidelně pečovat o pleť, používat kvalitní hydratační a liftingové krémy (doporučujeme kosmetiku Ericson Laboratoire, která je založena na buněčné bázi, proto účinkuje také na spodnější vrsty pokožky), popřípadě podporovat tvorbu kolagenu, čehož docílíme pomocí ošetření radiofrekvencí či IPL.

24. března 2014

Mezoterapie pro omlazení bez jehel

Připravujeme pro vás novou službu. Mezoterapii pro omlazení pleti a vyhlazení vrásek budeme provádět bez jehel, a to pomocí nástroje micro pick. Tuto metodu také doporučujeme při léčbě akné nebo redukci jizev a strií. Již brzy ve FYMC.

 

 

17. března 2014

Charitativní akce na podporu nadaných dětí

Účastnili jsme se charitativní akce, pořádané Yvetou Blanarovičovou a její nadací La Sophia. Nadace podporuje talentované děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Díky vybraným příspěvkům děti mohou studovat zpěv a hru na hudební nástroje.

IMG_4125 IMG_4197
9. března 2014

MDŽ s ForeverYoung Medical Center

MILÉ KLIENTKY, CHTĚLI BYCHOM VÁM DÁT K ZÍTŘEJŠÍMU MDŽ DÁREK!
Proto při telefonických i mailových objednávkách na kosmetiku Exclusive, Deluxe a Ericson Laboratoire, uskutečněných během 8.3., získáte navíc manikúru ZDARMA.

 

7. března 2014

Ošetření očního okolí

Trápí Vás tmavé kruhy pod očima, váčky, suchá pokožka či jemné vrásky? Potom jistě oceníte ošetření Bioptic od firmy Ericson Laboratoire, které Vám pomůže od všech těchto problémů. 

 

 

4. března 2014

Akce na ostatní služby v našem centru pro březen

V našem kosmetickém studiu a laserovém centrum vytváříme každý měsíc nové akční nabídky také na další služby. Tento měsíc nabízíme:

 

Ošetření na odstranění jizviček a strií za 1200 Kč místo 2190

Diamantová mikrodermabraze + IPL + biostimulační laser (cena za 1 lokalitu) 

více zde

 

K balíčku tří hodinových masáží pánská manikúra či masáž rukou proti bolesti karpálních tunelů ZDARMA

ušetříte minimálně 450 Kč

více zde

 

 

1. března 2014

Životnost prodloužených řas

Maximální životnost přírodní řasy jsou 3 měsíce. Tato doba je tedy stejná pro prodloužené a zahuštěné řasy. Tak dlouho ovšem vydrží jen několik málo řas, protože vypadne-li přírodní řasa, spolu s ní vypadne i řasa prodloužená. Navíc je doba, po které přírodní řasy vypadávají závislá také na umístění v rámci oka. Řasy u vnitřní koutků, vypadávají nejdříve, průměrně se jedná o dobu cca 30 dní. Uprostřed oka potom mohou vydržet až 2 měsíce a u vnějších koutků maximálně 90 dní. I když některé řasy skutečně vydrží takto dlouho a dosáhnout maximání doby životnosti, přesto je pro dosažení ideálního vzhledu dobré doplnění řas opakovat v intervalu po cca 3-5 týdnech.

 

 

28. února 2014

Materiály a typy prodloužených řas

Nalepovací řasy jsou vyráběny z hypoalergenních syntetických nebo hedvábných materiálů. Poměrně novým materiálem jsou přírodní řasy, které se vyrábí z norkových chloupků. Jsou velmi jemné a podobné přirozeným řasám a vyhovují i klientkám, které mají hypercitlivé oči.

Jednotlivé řasy lze rozlišit podle síly, délky a zatočení. Síla řas se měří v desetinách milimetru (0,1, 0,15, 0,2  až 0,3) a volíme ji individuálně podle kvality vlastní řasy  klientky. Délka se potom pohybuje v rozmezí 5-17 mm. Největší zájem mají klietnky o délky od 9 do 13 mm. Ohledně zatočení jsou v Evropě nejčastěji používány 4 základní typy, přičemž  konkrétní typ pro použití potom určujeme dle tvaru přirozené řasy klientky.

Klientky mohou nosit kontaktní čočky, sportovat i chodit plavat a prodlouženým a zahuštěným řasám metodou řasa na řasu to nijak neuškodí.

 

 

27. února 2014

Historie zkrášlování očí


Na oči se v rámci zkrášlování zaměřuje pozornost již dlouhá století. V  Egyptě lidé pálili speciální tyčinky, z nichž následně získávali uhlíky, jimiž si oči zvýrazňovali a ztmavovali. Ve starověkém Řecku a Římě potom ženy zvýrazňovaly oči pomocí směsi vody a rozdrcené tuhy. V 50. letech minulého století se v Hollywoodu objevila metoda, podobná dnešnímu prodlužování řas. Od této doby se objevují neustále nové techniky a materiály pro prodlužování a zahušťování řas. technika aplikace řas metodou řasa na řasu se však zrodila v Japonsku v roce 2006. Tato revoluční metoda se okamžitě stala velmi populární a žádaná a představovala skutečný převrat v prodlužování řas. Dnes se jedná o dokonale propracovanou techniku, která je rozšířená po celém světě. Za použití těch nejkvalitnějších materiálů si ženy různého věku a vzhledu nechávají zvýraznit svůj pohled a přirozenou krásu.

 

 

26. února 2014

Co byste měla vědět o syntetických řasách

 1. Syntetické řasy Diamond Lashes jsou oftalmologicky testované
 2. Nemusí se dále líčit řasenkou
 3. Oplachují se pouze vodou či přípravky, které neobsahují olejové složky
 4. Rozčesávají se kartáčkem
 5. Nezatěžují přírodní řasy (narozdíl od aplikace celých trsů)
 6. Můžete si vybrat z různých délek, tlouštěk a zahnutí
 7. Prodloužené řasy sluší každé ženě
 8. Prodloužené řasy si nechávají aplikovat ženy každého věku
 9. První aplikace trvá cca 2-3 hodiny dle hustoty přírodních řas
 10. Doplnění řas trvá 1-1,5 hod.
 11. Kvalitně prodloužené řasy vypadávají se stejnou frekvencí jako řasy přírodní
 12. Ideální doba pro nové doplnění je 3-5 týdnů

 

 

24. února 2014

Chyby při prodlužování řas

Máte pocit, že jsou Vaše prodloužené řasy  nalepené špatně nebo zkrátka jen nejste spokojená s jejich vzhledem? Toto se mohlo stát hned z několika důvodů:

1. I když se původně mělo jednat o aplikaci metodou řasa na řasu, máte nakonec na jedné přírodní řase nalepených syntetických řas hned několik.

2. Vaše přírodní řasy rostou mírně šikmo, a proto je zapotřebí skutečné šikovnosti kosmetičky, aby směr vyrovnala a řasy se nekřížily.

3. Máte po celém oku aplikovanou stejnou délku syntetických řas, a proto Vám „padá“ vnější koutek nebo řasy nepůsobí zahuštěným dojmem.

4. Máte nevhodně zvolenou délku, sílu a zahnutí prodloužených řas.

5. Při novém doplnění řas kosmetička neodstranila příliš odrostlé syntetické řasy a neaplikovala nové blíže k víčku, a proto nyní „přečuhují“.

Co teď s tím?

Ve všech uvedených případech doporučujeme korekci nesprávně prodloužených řas, popřípadě jejich odstranění a novou aplikaci. V případě potřeby řasy šetrně odstraníme a naneseme nové tak, že bude s výsledkem opět spokojena!

 

 

22. února 2014

Jak vypadají prodloužené řasy před dalším doplněním

Přemýšlíte o prodloužení řas, ale trápí Vás obavy, zda bude pěkný vzhled zachovaný i po několika týdnech? Pokud jsou Vaše prodloužené řasy kvalitně provedené, vypadávají postupně a s frekvencí jako přírodní řasy. Takže i po třech týdne budou vaše oči vypadat dobře. Porovnejte vzhled oka po třech týdnech těsně před doplněním s fotografií po doplnění a nalepením okrasných kamínkům. Více fotografií najdete v naší fotogalerii.

 

 

 

4. února 2014

Prodloužení řas – první doplnění ZDARMA

Objednejte se v průběhu února na nové řasy (prodloužení řas metodou řasa na řasu) a získáte první doplnění po třech týdnech ZDARMA. Vytvoříme Vám vzhled, jaký si jen budete přát. Vaše řasy můžou být přirozené nebo výraznější, stačí si jen vybrat!

prodlouzeni ras

 

 

29. ledna 2014

50% sleva na nové řasy

Hledáme modelky na prodloužení řas. Nechte se od nás vyfotit před a po aplikaci nových řas metodou řasa na řasu a zaplatíte jen polovinu původní ceny. To se přeci vyplatí!

akce platí do března 2014

 

 

28. ledna 2014

Prodloužení řas? Říkáme ano!

Jistě jste si všimla, že si nechává stále více žen prodlužovat a zahušťovat své přírodní řasy, čímž docílí upraveného a výrazného vzhledu po celý den. Přemýšlíte, zda si toto zkrášlení dopřát také, ale obáváte se, že si tím poškodíte vlastní řasy a odrazuje Vás nutnost opakování? Zde nabízíme několik slutečností, které Vám pomohou se rozhodnout.

Salon, ve kterém si prodloužení řas necháte provést, je nutné velmi pečlivě vybrat. Proto nedoporučujeme využívat slevové akce nebo se objednat do studia, kde si ve fotogalerii nemůžete prohlédnout výsledky jejich práce. Navíc se může stát, že při velkých slevách nejsou používány kvalitní řasy a lepidla, která nezpůsobují alerigckou reakci a řasy neničí. Velmi důležitá je rovněž aplikace metodou řasa na řasu. Pokud nalepíme jednu umělou řasu na jednu řasu přírodní, není tím vlastní řasa tak zatížená. Při nekvalitním provedení dochází ke slepování řas či nalepení „trsu“ a řasa tak logicky pod nadměrným zatížením předčasně vypadne. Při kvalitním provedení však řasy vypadávají postupně s frekvencí, jak je to pro něj přirozené a vypadávaly by i bez nastavení umělou řasou. Navíc zkušená kosmetička správně odhadne délku a tloušťku řasy, jež může aplikovat a kterou přirozená řasa „unese“. 

A pochybnosti ohledně časové náročnosti a nutnosti opakování? První nalepení  trvá 2 až 3 hodiny, záleží na hustotě vlastních řas. Prodloužené řasy  se již nemalují, protože to není potřeba, pouze se jedenkrát denně učešou kartáčkem. Ideální doba na doplnění je  3-5 týdnů a zabere cca 1,5 hodiny. Mezitím také dorostou a zesílí další přírodní řasy a po druhém doplnění jsou většinou ještě hustší. Samotná aplikace má vysoce relaxační charakter. Klientky leží se zavřenýma očima a mohou si skvěle odpočinout. S výsledným efektem jsou  natolik spokojeny a tak krásně se zvyká na zvýrazněný vzhled oka, že nutnost pravidelného opakování je naprosto přijatelná záležitost. Také cena za doplnění je podstatně nižší než u první aplikace. Prodloužení řas metodou řasa na řasu v kvalitním salonu se zkrátka vyplatí!

Pro zvýraznění spodních řas doporučujeme jejich obarvení, případně zahuštění norkovými řasami. Barvení spodních řas doporučujeme před prodlužováním řas a můžeme jej provézt jako součást kosmetického ošetření

 

27. ledna 2014

Zahuštění obočí

Úprava obočí dnes patří mezi základní prvky péče o vzhled, je součástí všech běžných kosmetických ošetření a někdy úpravu obočí využijí také muži. Většina žen si jej nechává redukovat pinzetou a obarvovat do požadovaného tvaru a odstínu, které tak podtrhnou pohled a naši přirozenou krásu. Někoho však příroda obdařila obočím řidším nebo nemá takovou délku, jaká by se nám líbila. V tomto případě může být ideálním řešením ke zvýraznění jeho zahuštění. Jedná se o časově nenáročnou službu, kterou provádí naše specialistky na prodlužování řas. Chloupky jsou lehké a jemné stejně tak jako chloupky přirozeného obočí a stejně tak jako u prodloužených řas je nutné zahuštění obočí po čase zopakovat, abychom dosáhli požadovaného efektu. Cena této služby je v našem salonu 500 Kč.

fotogalerie zde

 

26. ledna 2014

Prodloužení řas před a po

foto2Prodloužení řas před a po.

30. srpna 2013

Postup při prodlužování řas

Historie prodlužování řas

Řasy hrají důležitou úlohu v průběhu celé historie.

V  Egyptě lidé pálili speciální tyčinky a z toho získávali uhlíky ke ztmavení a zvýraznění očí a řas. Ve starém Římě zase dámy zvýrazňovaly oči pomocí směsi rozdrcené tuhy a vody.

Skutečné prodlužování podobající se dnešním metodám odstartoval až  Hollywood a slavné herečky padesátých let minulého století jako byla Sophia Loren nebo Doris Day. Od této doby se objevují neustále nové techniky a materiály pro prodlužování a zahušťování řas.

Myšlenka prodlužování řas technikou řasa na řasu se zrodila v Japonsku v roce 2006. Tato revoluční metoda se okamžitě stala velmi populární a žádaná a představovala skutečný převrat v prodlužování řas.

Materiály a techniky používané pro prodloužení řas

Řasy jsou vyráběny z hypoalergenních syntetických nebo hedvábných materiálů. Další možností, která se při aplikaci řas využívá, jsou přírodní norkové chloupky. Řasy určené k aplikaci jsou velmi podobné a téměř k nerozeznání od přírodních, jsou leské a lehké a v žádném případě nezatěžují vlastní řasy.

Jednotlivé řasy se liší zakřivením, sílou a délkou.  Pro Evropanky jsou vhodné 4 základní typy zakřivení, přičemž  konkrétní typ pro použití potom určujeme dle tvaru přirozené řasy klientky. Síla řas se měří v desetinách milimetru (0,1, 0,15, 0,2  až 0,3) a volíme ji individuálně podle kvality vlastní řasy  klientky. Délka řas se pohybuje v rozmezí 5-17 mm. Nejčastěji se při aplikaci používají délky od 9-13 mm.

U velmi světlých řas se před prodloužením doporučuje barvení. Barvíme 1-2 dny před prodloužením, nikdy ne tentýž den. Klientka se v den aplikace dostaví nenalíčená. Aplikace se provádí lepením umělé řasy na jednu přírodní řasu. Přírodní řasa se tímto způsobem natočí, zesílí, prodlouží, ale i tak se chová naprosto přirozeně.

Klientky mohou nosit kontaktní čočky, sportovat i chodit plavat.

 Trvanlivost a doplnění prodloužených řas

Trvanlivost prodloužení je maximálně 3 měsíce, což je maximální životnost přírodní řasy.  Tak dlouho ovšem vydrží  jen několik málo řas. Vypadne-li přírodní řasa, spolu s ní vypadne i řasa prodloužená. Dále trvanlivost závisí i na umístění na oku. U vnějších koutků maximálně  90 dní, uprostřed oka 60 dní a u vnitřního koutku 30 dní.

Ideální doba pro doplnění prodloužených řas je jednou za cca 3-5 týdnů.

4. srpna 2013

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS NOVOU TECHNOLOGIÍ

BESTSELLER: PRODLOUŽENÍ ŘAS – 1999 Kč místo běžných 2490 Kč

Toužíte po mimořádně atraktivním vzhledu a výraznějších očích s hlubokým pohledem? Přemýšlíte o prodloužení řas?
Voděodolné a ultralehké přírodní i syntetické řasy aplikujeme metodou „řasa na řasu“ , tudíž nejsou očím přítěží a představují tak dokonalou tečkou ke skvělému vzhledu.

APLIKACE NOVÝCH ŘAS ZA 1999Kč
nabídka časově omezena – objednávejte se do 8.8.

2. srpna 2013
Kudy k nám?

Autem:

Z ulice Českomoravská odbočíte do označených podzemních garáží Galerie Harfa. Parkování v centru je bezplatné. Vyjedete výtahem do 3. podlaží. Vlevo od výtahu se nachází Pure Jatomi Fitness (vedle KFC). Na recepci fitness Vás slečna recepční uvede dovnitř a nasměruje do ForeverYoung Medical Centra - Spa and Beauty Clinigue.

MHD:

Tramvajová zastávka Ocelářská se nachází přímo před vchodem Galerie Harfa. Stanice metra Českomoravská je vzdálena 2 minuty pěší chůze, cca 100 metrů od hlavního vchodu centra.
Kompletní adresa:
Club
Pure Jatomi Fitness, Galerie Harfa,
Českomoravská 2420/15a
Praha 9, 190 93