Naše adresy
Náš tým

Hana Hamoudová

Hana HaqmoudováHana Hamoudová

 

Hanka vytvořila značku ForeverYoung Medical Center, aby se tak mohla věnovat svému dlouholetému poslání a pomáhala ženám vypadat i cítit se lépe. Poskytne Vám rady a tipy, jak vylepšit vzhled a celkovou image. Nabízí bohaté zkušenosti v oblasti zkrášlování i správného stravování. Poradí Vám, jak změnit oblečení, aby více lichotilo postavě, jak se líčit, abyste zvýraznila svou přirozenou krásu, jaký zvolit účes či barvy nebo jak si nastavit jídelníček. Specializuje se na prodlužování řas metodou řasa na řasu, nehtovou modeláž, kosmetiku a neinvazivní moderní estetické metody, celkovou přeměnu vzhledu.

Certifikáty:

Prodloužování řas metodou řasa na řasu

Nehtová modeláž

Kosmetický kurz

Moderní estetické metody

Líčení

 

Veronika Cvečková 

 

 

Veronika se v estetické oblasti pohybuje již od střední kosmetické školy, kterou vystudovala. Proto nabízí rozsáhlé zkušenosti na tomto poli. Poradí s jakýmkoli problémem s pletí a doporučí vhodné řešení k jeho odstranění. Specializuje se na kosmetiku, nehotovou modeláž, prodloužování řas, neinvazivní estetické metody. 

Certifikáty:

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Nehtová modeláž, manikúra, pedikúra

Moderní estetické metody

Masáže

Líčení

Kosmetika

Tým

Kudy k nám?

Autem:

Z ulice Českomoravská odbočíte do označených podzemních garáží Galerie Harfa. Parkování v centru je bezplatné. Vyjedete výtahem do 3. podlaží. Vlevo od výtahu se nachází Pure Jatomi Fitness (vedle KFC). Na recepci fitness Vás slečna recepční uvede dovnitř a nasměruje do ForeverYoung Medical Centra - Spa and Beauty Clinigue.

MHD:

Tramvajová zastávka Ocelářská se nachází přímo před vchodem Galerie Harfa. Stanice metra Českomoravská je vzdálena 2 minuty pěší chůze, cca 100 metrů od hlavního vchodu centra.
Kompletní adresa:
Club
Pure Jatomi Fitness, Galerie Harfa,
Českomoravská 2420/15a
Praha 9, 190 93